snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان شیراز

location_on
شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، کوچه نارنجستان قوام، کوچه ۷/۱۰

اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان شیراز با ۱۰۰ سال قدمت در بافت تاریخی و خیابان لطفعلی‌خان زند قرار گرفته است. این اقامتگاه بوم‌گردی آخرین بار در سال ۱۳۹۸ بازسازی شد. اکنون با تعداد ۶ اتاق در بنایی ۲ طبقه از مسافران و گردشگران شهر شیراز پذیرایی می‌کند. غذای محلی و نوشیدنی در اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان و چایخانه سنتی آن، برای رفاه میهمانان آماده می‌شود. کارکنان خوش‌روی اقامتگاه تلاش می‌کنند تا اقامتی متفاوت و خوش را در اقامتگاه بگذرانید. در اقامتگاه بومگردی ماه سلطان شیراز می‌توانید اتاق‌های دو تخته و چهار تخته رزرو کنید و دقایقی را در حیاط دنج آن بنشینید.از اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان شیراز پیاده می‌توانید از مسجد نصیرالملک، آرامگاه شاه‌چراغ، حمام و بازار وکیل، ارگ کریم‌خان، و باغ نارنجستان قوام بازدید کنید. باغ ارم، حافظیه، آرامگاه سعدی، و تخت جمشید هم از دیگر دیدنی‌های شیراز هستند که در زمان اقامتتان حتما باید به آن‌ها بروید. ایستگاه اتوبوس و ایستگاه مترو ولیعصر هم در چند قدمی اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان قرار گرفته‌اند. از اقامتگاه تا پایانه‌ی مسافربری امیرکبیر و فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز بین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه راه است. برای صرف غذا هم می‌توانید به رستوران کته‌ماس با ۷ دقیقه رانندگی از اقامتگاه بوم گردی ماه سلطان شیراز بروید.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
حمام عمومی
check_box
روم سرویس
check_box
غذای محلی
check_box
اینترنت رایگان و نامحدود
check_box
کپسول آتش‌نشانی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز تا دسترسی‌ها:

از اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز فاصله تا فرودگاه بین المللی ۱۶ دقیقه، فاصله تا ایستگاه راه آهن ۳۳ دقیقه و تا پایانه مسافربری شهید مدرس ۷ دقیقه با خودرو است.

مکان‌های دیدنی و گردشگری در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز:

باغ نارنجستان قوام، خانه زینت الملک، مسجد جامع عتیق، آرامگاه حافظ شیرازی، ارگ کریم خان، شاهچراغ، مسجد و بازار وکیل و همچنین باغ ارم در فاصله کمی با اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز قرار گرفته شده است. شما می‌توانید با کمتر از ۱۵ دقیقه رانندگی به یکی از این مکان‌ها برسید.

امکانات و خدمات اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز:

در اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز امکانات و خدماتی همچون چایخانه سنتی، اینترنت رایگان، حمام عمومی، روم سرویس، خدمات خانه داری، تاکسی سرویس و غذای محلی برای مسافرین آماده سازی شده است. لازم به ذکر است بدانید برخی از اتاق های این اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در اتاق است و سرویس بهداشتی و حمام عمومی در محوطه اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز برای مسافرین فراهم شده است.

قیمت اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز چقدر است؟

اتاق‌های این اقامتگاه با توجه به فصل سفر قیمت متفاوت دارد. اسنپ تریپ در زمان‌های اوج سفر هم برای اتاق‌های این اقامتگاه تخفیف دارد تا شما بتوانید سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. همچنین می‌توانید در سایت اسنپ تریپ قیمت اقامتگاه بوم‌گردی ماه سلطان شیراز را با دیگر اقامتگاه‌های این شهر مقایسه کنید.