snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه سنتی سران شیراز

location_on
شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، کوچه ۳۴، سمت راست، پلاک ۲

عمارت سران شیراز با قدمت حدود ۱۵۰ سال پس از بازسازی بعنوان اقامتگاه سنتی در سال ۱۴۰۱ مورد بهره برداری قرار گرفت. این اقامتگاه در ۲ طبقه ساخته شده و دارای ۷ باب اتاق می‌باشد. در اقامتگاه سنتی سران شیراز اتاق‌های دو تخته دابل و تویین، سه تخته و چهار تخته با امکانات رفاهی مناسب قابل رزرو است. با توجه به دسترسی آسان و قرار گرفتن آن در خیابان لطفعلی خان زند شما به مسجد نصیرالملک، شاه چراغ، بافت تاریخی منطقه زندیه، نارنجستان، حمام و بازار وکیل نزدیک هستید. همچنین از اقامتگاه سنتی سران شیراز تا فرودگاه ۱۱ دقیقه، ایستگاه راه آهن ۲۴ دقیقه و تا ترمینال مسافربری ۳ دقیقه با خودرو فاصله است. شما می‌توانید اقامتگاه سنتی سران شیراز را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید.

امکانات اقامتگاه سنتی

check_box
سرویس بهداشتی ایرانی
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
چایخانه سنتی
check_box
اطفای حریق
check_box
خدمات خانه‌داری

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه سنتی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
شرایط کنسلی در فصول پر مسافر و ایام تعطیلات در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
در صورت اعلام کنسلی بیشتر از ۴۸ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۸۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر می‌شود.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

امکانات و تایپ اتاق‌های اقامتگاه سنتی سران شیراز:

در اقامتگاه سنتی سران شیراز اتاق‌های دو تخته دابل و تویین، سه تخته و چهار تخته قابل رزرو است. همچنین در هر اتاق امکاناتی مانند یخچال، مبلمان، مینی بار، سرویس بهداشتی فرنگی، کمد لباس، آباژور، اعلام حریق و رخت آویز برای مسافرین آماده سازی شده است.

فاصله اقامتگاه سنتی سران شیراز تا مکان‌های مهم:

از اقامتگاه سنتی سران شیراز تا ترمینال مسافربری ۳ دقیقه، تا فرودگاه شیراز ۱۱ دقیقه و تا ایستگاه راه آهن ۲۴ دقیقه با خودرو فاصله است.

مکان‌های دیدنی و گردشگری در نزدیکی اقامتگاه سنتی سران شیراز:

در نزدیکی این اقامتگاه باغ نارنجستان قوام، حرم مطهر شاهچراغ، دروازه کازرون، ارگ کریمخانی، آرامگاه حافظ، باغ جهان نما، بازار وکیل، حمام وکیل، بازار مسگرها، آرامگاه سعدی و سرای مشیر شیراز قرار دارد که شما می‌توانید با ۷ دقیقه رانندگی به یکی از این مکان‌های زیبا برسید.

هزینه اقامت در اقامتگاه سنتی سران شیراز چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه سنتی سران شیراز بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق‌ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

قوانین کنسلی اقامتگاه سنتی سران شیراز:

اقامتگاه سنتی سران شیراز هم مانند دیگر اقامتگاه‌های این شهر، جریمه‌ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در اقامتگاه سنتی سران شیراز داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان‌های ما از اقامتگاه، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.