دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر گلچین مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۱۳، دانش غربی ۷، تقاطع دوم سمت چپ، کامیاب ۱۹/۹

خانه مسافر گلچین مشهد در نزدیکی بلوار امام رضا قرار دارد و به پذیرش زائران و مسافران شهر مشهد می‌پردازد. خانه مسافر گلچین مشهد دارای ۱۵ اتاق و سوئیت در ساختمانی ۳ طبقه می‌باشد که در سال ۱۳۹۶ بازسازی شده‌اند. در خانه مسافر می‌توانید اتاق‌ها و سوئیت‌های تمیز و دلباز که تیپ‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته، پنج تخته، و شش تخته دارند را رزرو کنید. کارکنان و پرسنل خوش‌روی خانه مسافر گلچین مشهد هم تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا اقامتی راحت و آرام را داشته باشید. خانه مسافر دارای رستوران ایرانی بوده که برای صرف غذا می‌توانید به آن مراجعه کنید.از حرم امام رضا تا خانه مسافر گلچین مشهد حدود ۱۵ دقیقه پیاده‌روی دارید و می‌توانید در هر ساعتی که تمایل داشتید برای زیارت به حرم بروید. ایستگاه اتوبوس و ایستگاه مترو هم در ۸۰۰ متری محل اقامتتان قرار گرفته است که برای رفت و آمد در شهر مشهد می‌توانید از آن استفاده کنید. مراکز خرید و رستوران‌های متعددی هم در نزدیکی خانه مسافر گلچین مشهد هستند که در طول اقامت خود می‌توانید به آن‌ها سر بزنید.

امکانات خانه مسافر

check_box
آسانسور
check_box
اعلام حریق
check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
رستوران ایرانی
check_box
کپسول آتش‌نشانی در لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.