snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا مهسان مشهد

location_on
مشهد، خیابان خسروی، خیابان اندرزگو ۲

مهمانسرا مهسان مشهد در بین هتل‌های شهر مشهد، نزدیک به حرم امام رضا قرار گرفته است. این مهمانسرا در سال ۱۳۹۷ با ۲۱ اتاق در سه طبقه تاسیس شد. تیپ اتاق‌ها دو، سه، چهار، و پنج تخته بوده که تمیز و صمیمی چیده شده‌اند. مهمانسرا مهسان جهت صرف غذا و نوشیدنی دارای رستوران ایرانی است و پرسنل خوش‌برخورد مجموعه تلاش می‌کنند تا اقامتی خوش را تجربه کنید. از مهمانسرا مهسان مشهد با خودرو تا ایستگاه مترو بسیج ۹ دقیقه، راه‌آهن و پایانه‌ی مسافربری امام رضا (ع) ۲۰ دقیقه، و تا فرودگاه مشهد حدود ۲۵ دقیقه فاصله دارید. با وسیله‌ی نقلیه تا جاذبه‌هایی مثل حمام مهدی قلی‌بیک، آرامگاه نادرشاه افشار، کلیسای مسروپ قدس و گنبد سبز حدود ۱۵ دقیقه، مجموعه‌ی کوه سنگی ۲۴ دقیقه، سرزمین موج‌های آبی ۳۴ دقیقه و تا آرامگاه فردوسی ۵۳ دقیقه طول می‌کشد.اگر هم وسیله‌ی نقلیه ندارید، تا مسجد گوهرشاد، حرم امام رضا (ع) و آرامگاه شیخ بهایی کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده‌روی دارید. اگر هم خواستید رستوران دیگری را در مشهد تجربه کنید، می‌توانید از رستوران لیالی لبنان و رضایی استفاده کنید که ۱۴ دقیقه با خودرو از مهمانسرا مهسان مشهد فاصله دارند. برای خرید سوغات بازار رضا با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی گزینه‌ی مناسبی است.

امکانات مهمانسرا

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
تلویزیون در لابی
check_box
رمپ
check_box
جعبه کمک های اولیه

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.