snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان بهرام مشهد

star
۱ ستاره
star
۱ ستاره
location_on
مشهد، خیابان خسروی نو، اندرزگو ۱۲، کوچه چهارم

هتل آپارتمان بهرام یکی از هتل‌ آپارتمان‌های اطراف حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس است. اگر برای زیارت به مشهد سفر کرده باشید از این هتل آپارتمان با کمتر از ۸ دقیقه پیاده‌روی به باب‌الرضا می‌رسید. هتل آپارتمان بهرام از نظر دسترسی به دیگر دیدنی‌های مشهد هم در موقعیت خوبی قرار گرفته است، برای مثال برای رفتن به گند سبز مشهد که آرامگاهی مربوط به دوران صفویه است کافی‌ست ۷ دقیقه از این هتل آپارتمان پیاده‌روی کنید. همچنین پارک کوچکی در دو قدمی هتل قرار دارد که اگر بخواهید کمی در فضای سبز وقت بگذرانید می‌توانید به این پارک بروید. علاوه بر دسترسی خوب، واحدهای هتل آپارتمان بهرام تمامی امکاناتی را که برای اقامتی آرام به آن نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد، برای مثال آشپزخانه، تلوزیون، اسپیلت در واحدهای این هتل آپارتمان تعبیه شده است. هتل آپارتمان بهرام با دسترسی خوب، امکانات مناسب و پرسنل خوش‌برخوردش اقامت خوشی را در مشهد مقدس برایتان رقم می‌زند.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.