snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان قاضی مشهد

starstar
۲ ستاره
starstar
۲ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا، ضلع جنوبی بازار رضا، شیخ طوسی ۱۸

هتل قاضی سال ۱۳۹۲ در شهر مشهد ساخته شده و در سال ۱۳۹۹ برای رفاه حال مسافرین مورد بازسازی قرار گرفته شده است. این هتل در ۶ طبقه بنا و دارای ۳۶ باب اتاق می‌باشد. اتاق‌های دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته با امکانات رفاهی برای مسافرین در هتل قاضی مشهد آماده سازی شده که شما می‌توانید بسته به تعداد نفرات اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید. فاصله هتل قاضی مشهد تا حرم حدود ۱۰ دقیقه پیاده می‌باشد. همچنین از مزیت‌های این هتل می‌توان به دسترسی آسان آن به مراکز خرید اشاره کرد. شما می‌توانید هتل قاضی مشهد را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

موقیت های مکانی و دسترسی های قاضی

مراکز نزدیک به هتل آپارتمان را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
done

کودکان زیر دو سال میتوانند به صورت رایگان و بدون هزینه به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل قاضی مشهد تا حرم:

از هتل قاضی مشهد تا حرم ورودی خیابان نواب صفوی ۱۲ دقیقه پیاده روی، تا ورودی حرعاملی ۳ دقیقه با خودرو و تا ورودی صحن جمهوری ۴ دقیقه با خودرو فاصله دارید.

موزه های اطراف هتل قاضی مشهد:

موزه هنرهای تجسمی، موزه نجوم و ساعت، موزه قرآن و نفایس، موزه فرش و موزه ظروف در نزدیکی هتل قاضی مشهد قرار گرفته شده است که با خودرو حدود ۴ دقیقه فاصله است.

از هتل قاضی مشهد تا رستوران های اطراف چقدر فاصله است؟

باغ رستوران طوبی، رستوارن آبنوس، رستوران چهار فصل عنبران، رستوارن آبشار و رستوران گیاهی خانه در نزدیکی این هتل قرار گرفته شده است که شما می‌توانید برای صرف غذا به یکی از این رستوران‌ها سر بزنید. فاصله این رستوران ها تا هتل قاضی مشهد حدود ۳۰ دقیقه با خودرو می‌باشد.

با رزرو هتل قاضی مشهد به کدام مکان های دیدنی نزدیک هستیم؟

آبشار قره سو که یکی از آبشار‌های بلند با دره‌های تنگ و آب و هوای ییلاقی می‌باشد در ۱۵۲ کیلومتری این هتل قرار گرفته شده است. گنبد خشتی‌ها که بنای تاریخی و مذهبی می‌باشد از این هتل حدود ۴ دقیقه با خودرو فاصله دارد. از دیگر مکان‌های دیدنی در نزدیکی این هتل می‌توان به باغ خونی، پارک باغ ملی، بوستان بسیج، گنبد سبز و پارک کوهسنگی اشاره کرد.

مراکز خرید در اطراف هتل قاضی مشهد:

مجتمع تجاری آرمان، برج تجاری آکسون، مرکز خرید اطلسیه و بازار رضا که یکی از قدیمی‌ترین بازارهای شهر مشهد می‌باشد در فاصله ۵ دقیقه ای با این هتل قرار گرفته شده است.