snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل آپارتمان گوهر مشهد

starstarstar
۳ ستاره
starstarstar
۳ ستاره
location_on
مشهد، خیابان امام رضا ۵، چهنو ۲

هتل ۳ ستاره گوهر در شهر مشهد قرار گرفته شده است. این هتل دارای اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می‌باشد. اقامت در هتل گوهر مشهد همراه با صبحانه و ناهار و شام با منو بوفه است. هتل گوهر مشهد به دلیل دسترسی آسانی که به مراکز خرید و حرم دارد انتخاب بسیاری از مسافرین می‌باشد. از این هتل تا بازار رضا ۳ دقیقه با خودرو فاصله است. همچنین از این هتل تا حرم مطهر فاصله کمی دارید. شما می‌توانید هتل گوهر مشهد را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین هتل آپارتمان

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

مراکز خرید در اطراف هتل آپارتمان گوهر مشهد:

مرکز خرید آسمان، برج تجاری آکسون، مرکز خرید اطلسیه، بازار مرکزی و بازار جنب در نزدیکی هتل گوهر در مشهد قرار گرفته شده است که شما می‌توانید برای خرید به یکی از این مراکز خرید سر بزنید.

فاصله حرم تا هتل آپارتمان گوهر مشهد چقدر است؟

از هتل گوهر مشهد تا حرم ورودی باب الجواد، ورودی باب الرضا، ورودی حرعاملی و ورودی خیابان نواب صفوی حدود ۳ دقیقه با خودرو فاصله دارید.

با رزرو هتل آپارتمان گوهر به کدام مکان‌های دیدنی و تفریحی شهر مشهد نزدیک هستیم؟

پارک میرزا کوچک خان، باغ خونی، موزه ظروف، پارک باغ ملی، گنبد خشتی، سینما هویزه و پارک کوهسنگی در نزدیکی هتل گوهر مشهد قرار گرفته شده است که شما می‌توانید با چند دقیقه رانندگی به یکی از این مکان‌ها سر بزنید.

هزینه اقامت در هتل آپارتمان گوهر مشهد:

قیمت اتاق در هتل گوهر بستگی به فصلی که به مشهد سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

قوانین کنسلی هتل آپارتمان گوهر مشهد:

هتل آپارتمان گوهر مشهد هم مانند دیگر هتل‌های این شهر، جریمه ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در هتل آپارتمان گوهر مشهد داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.