دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل خیام مشهد

starstarstar
۳ ستاره
starstarstar
۳ ستاره
location_on
مشهد، خیابان شیرازی، نبش شیرازی ۲۰

هتل خیام از هتل‌های شهر مشهد است. سال ۱۳۷۶ ساخته شده، سال ۱۳۹۵ بازسازی شده و در ۵ طبقه ۷۰ اتاق دارد. ازنظر موقعیت جغرافیایی، با وسیله‌ی نقلیه تا حرم امام رضا (ع)، کلیسای مسروپ قدس، مسجد گوهرشاد و گنبد سبز حدود ۶ دقیقه، مجموعه‌ی کوه سنگی، مسجد ۷۲ تن، آرامگاه شیخ بهایی حدود ۱۳ دقیقه و تا مقبره‌ی فردوسی ۴۵ دقیقه فاصله هست. اگر وسیله‌ی نقلیه ندارید، آرامگاه نادرشاه افشار کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده‌روی تا محل اقامتتان فاصله‌ دارند. هتل خیام جهت صرف غذا و نوشیدنی دارای کافی‌شاپ و رستوران ایرانی است.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله هتل خیام مشهد تا حرم امام رضا چقدر است؟

هتل خیام یکی از هتل‌های نزدیک حرم محسوب می‌شود که در ۹۰۰ متری حرم امام رضا قرار گرفته است. با ۱۰ دقیقه پیاده‌روی یا ۵ دقیقه رانندگی از هتل برای زیارت به حرم می‌توانید بروید.

مزیت رزرو هتل خیام مشهد از اسنپ تریپ چیست؟

هتل‌های مشهد را به راحتی می‌توانید در سایت اسنپ‌تریپ از نظر امکانات و خدمات، موقعیت مکانی، تمیزی و نظافت، و برخورد پرسنل مقایسه و با چند کلیک ساده اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید. در ایام تعطیلات و شلوغی سفر به مشهد از تخفیف‌هایی که اسنپ‌تریپ در بیشتر مواقع بر روی اتاق‌های هتل خیام می‌گذارد می‌توانید استفاده کنید تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را داشته باشید. خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در دسترس شماست.

آدرس هتل خیام در مشهد چیست؟

هتل خیام مشهد در خیابان شیرازی و نزدیک میدان شهدا قرار دارد که موقعیت دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

آیا هتل خیام مشهد به ایستگاه مترو و اتوبوس نزدیک است؟

با ۵ تا ۱۰ دقیقه پیاده‌روی از هتل خیام مشهد به ایستگاه مترو شهدا و ایستگاه اتوبوس دسترسی دارید. از تاکسی هم در خیابان‌های اصلی نزدیک هتل برای رفت و آمد می‌توانید استفاده کنید.

کدام مراکز خرید نزدیک به هتل خیام مشهد قرار دارند؟

پاساژ مهتاب، بازار رضا، پاساژ سعدی، بازار جنت، و مرکز خرید آلتون برخی از مراکز خرید نزدیک به هتل خیام مشهد هستند.

فاصله هتل خیام مشهد تا آرامگاه نادرشاه و پارک ملت چقدر است؟

آرامگاه نادرشاه افشار و موزه نادری در چند قدمی هتل خیام مشهد قرار گرفته‌ است و تا کوهسنگی هم به ۱۵ دقیقه رانندگی از محل اقامتتان نیاز دارید.

قوانین کنسلی رزرو در هتل خیام مشهد چیست؟

میزان جریمه که توسط بسیاری از هتل‌های مشهد دریافت می‌شود، به تاریخ ثبت درخواست کنسلی و قوانین هتل بستگی دارد. اسنپ‌تریپ هزینه‌ای برای لغو رزرو نمی‌گیرد و این مبلغ را از هتل جویا شده و آن را به اطلاع مسافر می‌رساند. قسمت «قوانین انصراف از رزرو» را می‌توانید قبل از انجام رزرو هتل خیام مشهد مطالعه کنید تا از شرایط لغو اتاق مطلع باشید.

فاصله هتل خیام مشهد تا ایستگاه راه آهن، فرودگاه، و ترمینال اتوبوس چقدر است؟

از هتل خیام تا پایانه مسافربری امام رضا ۲۰ دقیقه، فرودگاه مشهد ۲۵ دقیقه، و تا ایستگاه راه آهن مشهد ۱۰ دقیقه با خودرو فاصله است.

کدام بیمارستان‌ها نزدیک به هتل خیام هستند؟

بیمارستان ام البنین، بیمارستان آریا، بیمارستان سینا، و بیمارستان جواد الائمه برخی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌باشند که با ۱۰ تا ۱۵ دقیقه رانندگی از هتل خیام مشهد در دسترس شما هستند.