snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر برج سپید همدان

location_on
همدان، فلکه فردوسی، بلوار بنی هاشم

خانه مسافر برج سپید همدان با ساختمان نوسازی که دارد، یکی از اقامت‌های مقرون به صرفه در بین هتل‌های شهر همدان به‌شمار می‌رود. خانه مسافر برج سپید همدان در سال ۱۳۹۸ افتتاح شد و با تعداد ۱۷ اتاق و آپارتمان در بنای ۹ طبقه‌ای خود از مسافران شهر همدان پذیرایی می‌کند. آپارتمان‌های خانه مسافر به دو خوابه و سه خوابه تقسیم می‌شوند که برای ۴ و ۶ نفر مناسب هستند.امکانات و خدمات لازم برای سفری چند روزه را در خانه مسافر برج سپید همدان می‌توانید بیابید. در بسیاری از اتاق‌ها امکان آشپزی و درست کردن غذا برای مهمانان قرار داده شده است، اما اگر هم نخواستید آشپزی کنید در حدود ۱ تا ۲ کیلومتری خانه مسافر برج سپید می‌توانید چندین رستوران و کافه را پیدا کنید.در صورتی که تمایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی دارید، می‌توانید از ایستگاه اتوبوسی که در چند قدمی خانه مسافر برج سپید همدان قرار گرفته استفاده کنید. برای خرید سوغات هم می‌توانید به بازار همدان، که حدود ۷ دقیقه با خودرو از محل اقامتتان فاصله دارد، سر بزنید. از خانه مسافر برج سپید تا جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی شهر همدان هم مسافت زیادی نیست؛ تا آرامگاه بوعلی سینا و آرامگاه باباطاهر بین ۵ تا ۱۰ دقیقه با خودرو راه دارید.

امکانات خانه مسافر

check_box
آسانسور
check_box
نمازخانه
check_box
رمپ
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

موقیت های مکانی و دسترسی های برج سپید

مراکز نزدیک به خانه مسافر را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.