شرایط موقت کنسلی بدون جریمه پروازهای داخلی

۶ اسفند ۱۳۹۸
شرایط موقت کنسلی بدون جریمه پروازهای داخلی

آخرین به‌روزرسانی ٢۸ اسفند ساعت ۱۱:۰۰

با توجه به گسترش بیماری کرونا، برخی از شرکت‌های هواپیمایی شرایط کنسلی بلیط‌‌هایشان را به‌طور موقت تغییر داده‌اند. به این نکته توجه کنید بلیط‌هایی که پیش از تاریخ ۶ اسفند درخواست کنسلی‌شان ثبت شده باشد شامل این شرایط نمی‌شوند.

شرایط موقت کنسلی بدون جریمه‌ی هر ایرلاین را می‌توانید در ادامه بخوانید.

هواپیمایی آتا

اگر زمان صادر شدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند و تاریخ پروازتان بین ۶ اسفند تا ۱۵ فروردین باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید بیش از ۳ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

هواپیمایی ایران‌ایر

اگر زمان صادر شدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند و تاریخ پروازتان تا ١١ اردیبهشت ٩٩ باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. توجه کنید برای کنسل‌ کردن بدون جریمه باید تا ساعت ۱۲ ظهر یک روز قبل از پرواز بلیط‌تان را کنسل کنید.

هواپیمایی وارش

اگر زمان صادرشدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند  و تاریخ پروازتان بین ۶ اسفند ۹۸ تا ۱۵ فروردین ۹۹ باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید بیش از ۸ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

اصلاحیه هواپیمایی کاسپین

اگر زمان صادر شدن بلیط‌‌ شما قبل از ۵ اسفند باشد، بدون محدودیت تاریخ مسافرت و بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید ۱۲ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

هواپیمایی قشم‌ایر

​​اگر زمان صادر شدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند ماه و تاریخ پروازتان بعد از این روز باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید بیش از ۳ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

هواپیمایی آسمان

​​اگر زمان صادر شدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند ماه و تاریخ پروازتان از ۶ اسفند تا ٩ فروردین باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید بیش از ۳ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

هواپیمایی ماهان

اگر زمان صادرشدن بلیط‌‌ شما قبل از ۶ اسفند باشد و تاریخ پروازتان تا ۱۵ اردیبهشت ٩٩ باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه باید بیش از ۵ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

هواپیمایی کیش ایر

اگر زمان رزرو بلیط‌‌ شما تا پایان روز ۱۹ اسفند و تاریخ پروازتان تا پایان روز ۲۹ اسفند باشد، بدون پرداخت جریمه می‌توانید بلیط‌تان را کنسل کنید. به این نکته توجه کنید که برای کنسلی بدون جریمه هنگام ثبت درخواست کنسلی باید بیش از ۲۴ ساعت به زمان پرواز مانده باشد.

چطور بلیط‌ خود را کنسل کنیم؟

برای ثبت درخواست کنسلی بلیط به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. در قسمت بالا سمت راست، کنار لوگوی اسنپ‌تریپ، روی دکمه «پیگیری خرید» کلیک کنید. صفحه‌ای پیش روی‌تان باز می‌شود. گزینه پرواز را انتخاب و کد پیگیری و شماره موبایل‌تان را وارد کنید. در این مرحله اطلاعات بلیط‌ پرواز‌تان را می‌بینید و می‌توانید با استفاده از دکمه «درخواست کنسلی» درخواست کنسلی بلیط‌تان را ثبت کنید.

همچنین از طریق لینکی که هنگام خرید برای‌تان پیامک شده مستقیما به صفحه اطلاعات بلیط پرواز منتقل می‌شوید و می‌توانید درخواست کنسلی بلیط را ثبت کنید.

دسته:اخبارپرواز

مطالب مرتبط :

ایرلاین‌های پیشرو در پروتکل‌های بهداشتی

ایرلاین‌های پیشرو در پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطارهای بین شهری

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطارهای بین شهری

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

۶ نظر

 • پاسخ نقاش زاده ۸ اسفند ۱۳۹۸ از ۱۳:۲۰

  با عرض سلام و خسته نباشید به تمام پرسنل و کارکنان زحمت کش اسنپ و شخص محترم خانم مسعودی که در خصوص کنسلی بلیط کمک کردند بینهایت سپاسگزارم.
  و خداشکر برای دولت که با وجود این بیماری کمک بزرگی برای کنسلی بدون جریمه به مردم کرد

 • پاسخ سمیرا باوی ۸ خرداد ۱۳۹۹ از ۰۴:۰۳

  سلام و عرض ادب
  باتوجه به شیوع ویروس کرونا در اهواز خواهشمندم جهت کنسل بلیط‌های پرواز مساعدت لازم جهت کسرنشدن جریمه بعلت کنسلی ناخواسته کرونا بفرمایید

  • پاسخ mohs4 ۶ تیر ۱۳۹۹ از ۱۵:۱۰

   سلام.من درتاریخ ۳/۴/۹۹ساعت ۱۷/۴۰دقیقه پرواز داشتم ولی با ۵ دقیقه تآخیر رسیدم متاسفانه دیر شده ودرخواست کنسلی بلیط دادم ولی هزینه ای که دادم به حسابم واریز نشد لطفا رسیدگی کنید.

 • پاسخ بهزاد دهنایی ۸ خرداد ۱۳۹۹ از ۰۴:۱۵

  سلام
  احتراما اینجانب بهزاددهنائی باتوجه به شیوع گسترده کرونا در اهواز پرواز خودم به اصفهان را کنسل کردم
  خواهشمندم جهت جریمه کنسلی بدلیل کرونا مساعدت بفرمایید چون داخل گزینه ها کنسلی بدلیل کرونا نبود

  • پاسخ mohsen ۶ تیر ۱۳۹۹ از ۱۵:۲۷

   باسلام وخسته نباشید من درتاریخ ۳/۴/۹۹ساعت۱۷/۴۰دقیقه از تهران به اهواز بدلیل دیر رسیدن بلیط رو کنسل کردم ولی هزینه اش رو نگرفتم.لطفا رسیدگی کنید.متشکرم

 • پاسخ ناصر دولت آبادی ۴ تیر ۱۳۹۹ از ۲۰:۲۵

  سلام مسافر من به دلیل کرونا پروازش کنسل شده لطفا توجه بفرمایید بیماری یهویی چکار باید کرد

 • ارسال پاسخ

  کد امنیتی *

  ثبت نام

  با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

  بازگشت

  ثبت نام شما با موفقیت کامل شد