snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا ۵۷، پلاک ۲۰۹

خانه مسافر بابائی از خانه مسافرهای شهر مشهد است که در خیابان منتهی به حرم قرار دارد. تا پایانه‌ی مسافربری حدود ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد و شامل ۲۵ واحد اقامتی با امکانات رفاهی مناسب است. حرم امام‌رضا (ع) پیاده تا محل اقامتتان تنها ۸ دقیقه فاصله دارد. اگر هم وسیله‌ی نقلیه دارید تا بازار عباس ‌قلی‌خان، کلیسای مسروپ قدس، خانه داروغه و باغ‌ملی مشهد ۱۲ دقیقه، آرامگاه نادرشاه افشار ۱۷ دقیقه، پارک کوهسنگی و مرکز خرید کاسپین مد حدود ۲۵ دقیقه و تا پارک و باغ‌وحش وکیل‌آباد نیز حدود ۴۸ دقیقه فاصله دارید. برای تردد به نقاط مختلف شهر می‌توانید از ایستگاه اتوبوس BRT که در نزدیکی هتل قرار گرفته استفاده کنید. خانه مسافر بابائی دارای رستوران است، اما اگر نخواستید در خود آنجا غذا بخورید، می‌توانید در فاصله‌ی کمی از آن رستوران‌های مختلفی را پیدا کنید. 

امکانات خانه مسافر

check_box
نمازخانه
check_box
آسانسور
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو
check_box
تلویزیون در لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

آدرس خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چیست؟

خانه مسافر بابائی (یاس) در خیابان امام رضا ۵۷ قرار گرفته است که موقعیت مکانی دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

رزرو آنلاین خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد از اسنپ‌تریپ چیست؟

در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید اتاق‌ها و سوئیت‌های خانه مسافر بابائی (یاس) را از نظر قیمت و امکانات مقایسه کنید. خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است تا به سوالات شما درباره رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه در مشهد پاسخ داده شود. با عضویت در خبرنامه از تخفیف‌های اسنپ‌تریپ به سرعت مطلع می‌شوید و با استفاده از امتیازهای همراهی از تخفیف‌ بیشتر در زمان رزرو بهره‌مند می‌شوید.

از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا حرم امام رضا چقدر است؟

خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد در ۳ کیلومتری حرم امام رضا قرار داد و با ۵ دقیقه رانندگی برای زیارت می‌توانید به حرم بروید.

خدمات و امکانات خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چیست؟

رستوران ایرانی، خدمات خانه‌داری، و روم سرویس برخی از امکانات و خدمات خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد هستند. در سایت اسنپ‌تریپ تمام امکانات خانه مسافر را می‌توانید ببینید.

از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن چقدر طول می‌کشد؟

فاصله خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا فرودگاه ۱۰ دقیقه و تا ایستگاه راه آهن ۱۵ دقیقه با خودرو می‌باشد.

هزینه اقامت در خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چقدر است؟

در خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد اتاق‌های ۲ تخته، ۳ تخته، و ۴ تخته و سوئیت‌‌های ۴ نفره را می‌توان رزرو کرد. اسنپ‌تریپ در بسیاری از مواقع برای رزرو خانه مسافر تخفیف قرار می‌دهد تا سفری اقتصادی‌تر را داشته باشید. هزینه اقامت در خانه مسافر بابائی هم به فصل و تاریخ سفر و نوع اتاقی که رزرو می‌کنید بستگی دارد.

کدام بیمارستا‌ن‌ها نزدیک به خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد قرار دارند؟

بیمارستان علوی، بیمارستان بنت الهدی، بیمارستان امام رضا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان مهر از مراکز درمانی و بیمارستان‌های نزدیک خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد هستند.

آیا خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد به وسایل نقلیه عمومی نزدیک است؟

با ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیاده‌روی از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد به ایستگاه اتوبوس و ایستگاه مترو بسیج برای رفت و آمد در مشهد دسترسی دارید. از تاکسی هم که در خیابان‌های اصلی اطراف خانه مسافر مانند خیابان امام رضا قرار دارند می‌توانید استفاده کنید.

کدام مراکز خرید به خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد دسترسی راحتی دارند؟

بازار رضا، مرکز خرید آسمان، مجتمع تجاری اکسون، و پاساژ کیمیا از مراکز خرید معروف مشهد و نزدیک خانه مسافر بابائی (یاس) هستند.