• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

آدرس خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

"مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا 57، پلاک 209."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

بیشتر بخوانید
خانه مسافر بابائی از خانه مسافرهای شهر مشهد است که در خیابان منتهی به حرم قرار دارد. تا پایانه‌ی مسافربری حدود 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد و شامل 25 واحد اقامتی با امکانات رفاهی مناسب است. حرم امام‌رضا (ع) پیاده تا محل اقامتتان تنها 8 دقیقه فاصله دارد. اگر هم وسیله‌ی نقلیه دارید تا بازار عباس ‌قلی‌خان، کلیسای مسروپ قدس، خانه داروغه و باغ‌ملی مشهد 12 دقیقه، آرامگاه نادرشاه افشار 17 دقیقه، پارک کوهسنگی و مرکز خرید کاسپین مد حدود 25 دقیقه و تا پارک و باغ‌وحش وکیل‌آباد نیز حدود 48 دقیقه فاصله دارید. برای تردد به نقاط مختلف شهر می‌توانید از ایستگاه اتوبوس BRT که در نزدیکی هتل قرار گرفته استفاده کنید. خانه مسافر بابائی دارای رستوران است، اما اگر نخواستید در خود آنجا غذا بخورید، می‌توانید در فاصله‌ی کمی از آن رستوران‌های مختلفی را پیدا کنید. 

امکانات کلی خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

مشاهده بیشتر
 • نمازخانه
 • آسانسور
 • جعبه کمک های اولیه
 • کپسول آتش‌نشانی در راهرو
 • تلویزیون در لابی
 • روم سرویس
 • کپسول آتش‌نشانی در لابی
 • لباسشویی

رزرو اتاق در خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

آدرس خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چیست؟

خانه مسافر بابائی (یاس) در خیابان امام رضا 57 قرار گرفته است که موقعیت مکانی دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

بیشتر

رزرو آنلاین خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد از اسنپ‌تریپ چیست؟

در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید اتاق‌ها و سوئیت‌های خانه مسافر بابائی (یاس) را از نظر قیمت و امکانات مقایسه کنید. خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته در دسترس است تا به سوالات شما درباره رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه در مشهد پاسخ داده شود. با عضویت در خبرنامه از تخفیف‌های اسنپ‌تریپ به سرعت مطلع می‌شوید و با استفاده از امتیازهای همراهی از تخفیف‌ بیشتر در زمان رزرو بهره‌مند می‌شوید.

بیشتر

از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا حرم امام رضا چقدر است؟

خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد در 3 کیلومتری حرم امام رضا قرار داد و با 5 دقیقه رانندگی برای زیارت می‌توانید به حرم بروید.

بیشتر

خدمات و امکانات خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چیست؟

رستوران ایرانی، خدمات خانه‌داری، و روم سرویس برخی از امکانات و خدمات خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد هستند. در سایت اسنپ‌تریپ تمام امکانات خانه مسافر را می‌توانید ببینید.

بیشتر

از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن چقدر طول می‌کشد؟

فاصله خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد تا فرودگاه 10 دقیقه و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه با خودرو می‌باشد.

بیشتر

هزینه اقامت در خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد چقدر است؟

در خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد اتاق‌های 2 تخته، 3 تخته، و 4 تخته و سوئیت‌‌های 4 نفره را می‌توان رزرو کرد. اسنپ‌تریپ در بسیاری از مواقع برای رزرو خانه مسافر تخفیف قرار می‌دهد تا سفری اقتصادی‌تر را داشته باشید. هزینه اقامت در خانه مسافر بابائی هم به فصل و تاریخ سفر و نوع اتاقی که رزرو می‌کنید بستگی دارد.

بیشتر

کدام بیمارستا‌ن‌ها نزدیک به خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد قرار دارند؟

بیمارستان علوی، بیمارستان بنت الهدی، بیمارستان امام رضا، بیمارستان شهید کامیاب، و بیمارستان مهر از مراکز درمانی و بیمارستان‌های نزدیک خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد هستند.

بیشتر

آیا خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد به وسایل نقلیه عمومی نزدیک است؟

با 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی از خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد به ایستگاه اتوبوس و ایستگاه مترو بسیج برای رفت و آمد در مشهد دسترسی دارید. از تاکسی هم که در خیابان‌های اصلی اطراف خانه مسافر مانند خیابان امام رضا قرار دارند می‌توانید استفاده کنید.

بیشتر

کدام مراکز خرید به خانه مسافر بابائی (یاس) مشهد دسترسی راحتی دارند؟

بازار رضا، مرکز خرید آسمان، مجتمع تجاری اکسون، و پاساژ کیمیا از مراکز خرید معروف مشهد و نزدیک خانه مسافر بابائی (یاس) هستند.

بیشتر