• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

آدرس هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

"مشهد، خیابان خسروی، اندرزگو 2."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

بیشتر بخوانید
هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد در خیابان خسروی و نزدیک حرم امام رضا قرار گرفته است. هتل آپارتمان مشهد الرضا در سال 1390 با تعداد 17 اتاق در سه طبقه ساخته و در سال 1396 بازسازی شد. اگر به دنبال اقامتی مقرون به صرفه و نزدیک به حرم در بین هتل‌های شهرهای مشهد هستید، هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد گزینه‌ای مناسبی برای شماست. در این هتل آپارتمان اتاق‌های دو تخته، سه تخته، و چهار تخته را می‌توانید رزرو کنید.
در زمان سفر به مشهد می‌توانید به سراغ دیدنی‌ها و مکان‌های تفریحی مشهد مانند کلیسای مسروپ مقدس، گنبد سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، مسجد ۷۲ تن، آرامگاه فردوسی، پارک آبی ایرانیان، و کوهسنگی هم بروید. حرم امام رضا، مسجد گوهرشاد، و آرامگاه شیخ بهایی هم با کمتر از 15 دقیقه پیاده‌روی از هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد در دسترس هستند. هتل آپارتمان در چند قدمی ایستگاه اتوبوس قرار دارد و با خودرو 10 دقیقه تا ایستگاه مترو بسیج فاصله دارید. ایستگاه راه‌آهن مشهد، ترمینال مسافربری، فرودگاه مشهد هم با 10 تا 20 دقیقه رانندگی از هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد راه است. تا بازار رضا پیاده کمتر از 10 دقیقه راه است و برای صرف غذا می‌توانید به رستوران قدس سر بزنید.

امکانات کلی هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

فاصله هتل آپارتمان مشهد الرضا تا حرم امام رضا چقدر است؟

هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد در 500 متری حرم قرار دارد. با کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی از باب الرضا یا باب الجواد می‌توانید برای زیارت وارد حرم امام رضا شوید.

بیشتر

رزرو هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد از اسنپ‌تریپ چه مزیتی دارد؟

اسنپ‌تریپ بهترین قیمت را برای رزرو هتل آپارتمان مشهد الرضا دارد و سریع و راحت می‌توانید اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید. عکس، امکانات، و خدمات هتل در سایت قابل مشاهده و در هر ساعتی از شبانه روز خدمات پشتیبانی در دسترس شماست. با عضویت در خبرنامه از تخفیف‌های هتل آپارتمان مشهد الرضا باخبر می‌شوید و با امتیاز همراهی رزروتان با تخفیف بیشتر انجام می‌شود.

بیشتر

امکانات و خدمات هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد چیست؟

اتاق‌های تمیز و راحت هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد، برای استراحت بسیار مناسب هستند. از رستوران هتل آپارتمان هم برای صرف غذا می‌توانید استفاده کنید.

بیشتر

کدام مراکز دیدنی و خرید مشهد به هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد نزدیکند؟

بازار رضا، مرکز خرید هفده شهریور، پاساژ کیمیا، مرکز خرید آسمان، و مجتمع تجاری اکسون از مراکز خرید نزدیک به هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد می‌باشند. برای بازدید از باغ خونی، گنبد خشتی، خانه ملک، مسجد گوهرشاد، آرامگاه نادرشاه افشاه، و خانه تاریخی توکلی به 5 تا 10 دقیقه رانندگی از هتل آپارتمان مشهد الرضا نیاز دارید.

بیشتر

قیمت اتاق در هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد چقدر است؟

در هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد اتاق‌های 2 تا 4 تخته با قیمت‌های متفاوت برای رزرو وجود دارد. اسنپ‌تریپ در بسیاری از روزهای سال برای رزرو این هتل آپارتمان تخفیف می‌گذارد تا سفری مقرون به صرفه‌تر را در مشهد داشته باشید. اگر در زمان‌های شلوغ می‌خواهید به مشهد بروید، بهتر است رزرو آنلاین هتل آپارتمان و هتل را زودتر انجام دهید.

بیشتر

آیا هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد به وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی دارد؟

ایستگاه اتوبوس در چند قدمی هتل قرار گرفته و با کمی پیاده‌روی از هتل آپارتمان مشهد الرضا به آن می‌رسید. از تاکسی در خیابان‌های اصلی هم برای رفت و آمد در شهر مشهد می‌توانید استفاده کنید.

بیشتر

فاصله هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد تا ترمینال اتوبوس، فرودگاه، و ایستگاه راه آهن چقدر است؟

از هتل آپارتمان مشهد الرضا تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه، فرودگاه بین‌المللی مشهد 20 دقیقه، و تا پایانه مسافربری امام رضا 15 دقیقه با خودرو فاصله دارید.

بیشتر

کدام بیمارستان‌ها نزدیک به هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد قرار دارند؟

بیمارستان سینا، بیمارستان آریا، بیمارستان امام رضا، و بیمارستان مهر از مراکز درمانی نزدیک هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد هستند.

بیشتر