بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران را کجا بخوریم؟

۲۶ فروردین ۱۳۹۶
بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران

فست فود یعنی غذای حاضری و در تهران فست فودی های زیادی وجود دارد، فست فودی هایی که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود و دیگر تقریبا خیابانی نیست که یک فست فودی در آن نباشد. اما اگر اهل فست فودیم یا نه، برای تنوع خواستیم یک روز در هفته بیرون از خانه غذای غیربرنجی بخوریم باید کجا برویم. در بین اینهمه ساندویچی و پیتزایی کدام از بقیه بهتر است و می‌توان راضی از آن بیرون آمد؟ در این پست می‌گوییم بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران را کجا می توانیم بخوریم. با اسنپ تریپ همراه باشید:

ساندویچ خانواده(موسیو)؛ فست‌فودی دنج در کوچه‌پس‌کوچه‌های تهران

ساندویچ خانواده

توصیه بیشتری ها این است: اگر می‌خواهید بهترین ساندویچ رست بیف را در تهران بخورید باید سری به ساندویچی خانواده در محدوده سیدخندان بزنید. ساندویچ خانواده که قبلا اسمش موسیو بوده و به ویگن هم می‌شناسنش، هرچند جای نشستن ندارد ولی در کوچه دنجی واقع شده. همه ساندویچ هایش پیاز و جعفری دارد، سوسیس ها را به جای سرخ کردن آب پز می‌کنند و برای آماده شدن سفارش هم نباید زیاد معطل شد.

در خانواده چی بخوریم؟ به غیر از رست بیف، ساندویچ بیکن، کوکتل، فیله مرغ و الویه آن هم لذیذ است.

 قیمت رست بیف : ۱۶۵۰۰ تومان و کوکتل ۹ هزار تومان است.

 آدرس: خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله، خیابان ابوذر غفارى شمالى، میدان ابوذر پلاک ١١٩

پیتزا و ساندویچ بندر؛ از قدیمی‌ترین‌ فست‌فودهای تهران

ساندویچ بندر

ساندویچ و پیتزا بندر ۴۰ سال است که در کار درست کردن پیتزا و ساندویچ است و طرفدار زیاد دارد، چه در بین قدیمی‌ها و چه بین نسل جدیدتر. محیطش آرام و دنج است و سفارش‌ها هم سریع حاضر می‌شود. آنچه بندر را از بقیه رقبا متمایز می‌کند، پیتزاهایش است. پیتزاهای بندر که مشتریانش معتقدند مزه پیتزاهای قدیمی را می‌دهد و حجیم نیست برگ برنده اش است.

در بندر چی بخوریم؟ در بین پیتزاها، مخصوص، سالامی و پیتزا بیکن  و قارچ از بقیه خوشمزه ترند. ساندویچ رست بیف و هات داگ اینجا نیز طرفدار زیاد دارد. ماست  و خیار اینجا را نیز باید حتما امتحان کرد.

آدرس: خیابان مطهری، بعد از خیابان مفتح، خیابان مهرداد، نبش خیابان اصلی پور، پلاک ۲۳

غذای ایتالیایی بوکا؛ تجربه بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران

رستوران بوکا

بوکا که هم پاستا و هم پیتزا و هم استیک و میگو دارد، یکی از فست فودهای پرطرفدارتهران است و می‌گویند اگر می‌خواهی طعم واقعی پیتزای ایتالیایی را تجربه کنی باید سری به بوکا بزنی. در بوکا که به برخورد دوستانه پرسنل و محیط صمیمی اش معروف است، در کنار بیشتر غذاها به  خصوص ساندویچ ها سالاد و سیب زمینی سرخ کرده سرو می‌شود و همین در  جلب رضایت مشتریان بی تاثیر نبوده. فقط اینکه بوکا رستوران شلوغی است و باید از قبل رزرو کرد.

در بوکا چی بخوری؟ اینها بیشتر نظر مشتری ها را جلب کرده: چیزبرگر ایتالیایی، پاستای sunset ، پاستای گوجه، پیتزای پپرونی و هاوانا. سالاد نعنای بوکا را نیز باید امتحان کرد.

 قیمت چیزبرگر ایتالیایی: ۲۳ هزار تومان، پاستای گوجه: ۱۹ هزار تومان

آدرس: نیاوران، شمال کاخ نیاوران، پوراتهاج، پلاک۶

تلفن: ۰۲۱۲۲۲۹۸۸۳۳– ۰۲۱۲۲۸۳۲۴۲۳

برای آشنایی با معروف ترین رستوران های تهران که باید رفت این صفحه را ببینید.

ساندویچ آرمن؛ رستورانی با فضایی نوستالوژیک

ساندویچ آرمن

دنبال خوردن ساندویچ و پیتزاهایی هستید که تا به حالا مثلش را هیچ جا نخورده اید؟ باید بگوییم که راه را اشتباه آمدید، چون آرمن خیلی عالی نیست، ولی ترکیب فضا، پیاز و جعفری لای ساندویچ ها، نان بولکی و مزه ساندویچ ها و برخورد صمیمی کارکنان باعث می‌شود دوباره به آرمن برگردید. ساندویچ آرمن که مزه ساندویچ های دهه ۶۰ را به یاد می‌آورد، فضای نوستالژِیکی دارد فقط اینکه شلوغ است و جای نشستنش کم.

در آرمن چی بخوریم؟  انتخاب اول در آرمن کباب چوبی است و در مرحله بعد ژامبون تنوری، کتلت و کوکوسبزی، همبرگر و رست بیف بهترین انتخاب‌هاست.

قیمت: کباب چوبی: ۱۳۵۰۰ تومان، کتلت: ۱۱ هزار تومان

آدرس: خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، نبش کوچه سنندج، پلاک ۱۱۰

ساندویچ شیک شک؛ از محبوب‌ترین فست‌فودهای تهران

ساندویچ شیک شک

یکی دیگر از جاهایی که در تهران ساندویچ های خوبی دارد، فست فود شیک شک است. طرفداران شیک شک معتقدند درست است که حجم ساندویچ های اینجا زیاد نیست، ولی مزه‌اش خیلی خوب است و به یکبار امتحان کردنش می‌ارزد. شیک شک، ساندویچی شلوغی است و فضایش هم دوستانه است ولی جای پارک راحت پیدا می‌شود.

در شیک شک چی بخوریم؟ اگر دلتان هات داگ خوشمزه می‌خواهد، برگرها و چیزبرگرهای لذیذ و سیب زمینی با سس مخصوص و پنیر، شیک شک انتخاب خوبی است. از بین برگرها برگر اسموکی طرفدار زیاد دارد. پاسترامی بوقلمون و میکس برگر هم خوشمزه است.

قیمت: هات داگ:۹ هزار تومان، سیب زمینی با پنیر: ۶۵۰۰ تومان، اسموکی برگر: ۱۵ هزار تومان

آدرس: بزرگراه مدرس شمال، ورودی میرداماد، پلاک ۳۶۶

اگر می‌خواهید با بهترین رستوران های لوکس تهران آشنا شوید این‌ صفحه را ببینید.

دسته:رستوران

مطالب مرتبط :

بهترین سوغات تهران

بهترین سوغات تهران چیست و از کجا بخریم؟

۳ مهر ۱۳۹۶
بهترین رستوران هندی تهران

بهترین رستوران هندی تهران کدام است؟

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ