سفر بر وفق مراد

۳ مهر ۱۳۹۵
سفر بر وفق مراد

درست است که می‌شود با چند کلیک ناقابل سفر کرد ولی یکی از مشکلات همیشگی برای من و شمایی که اهل سفر هستیم و می‌خواهیم در کمترین زمان ممکن همه چیز بر وفق مرادمان پیش برود، پروسه گاه پیچیده رزرو اتاق و هتل است. گاه شده به سایت‌های مختلف مراجعه کرده‌ایم و ساعت‌ها پشت خط منتظر مانده‌ایم و درآخر دست از پا درازتر مجبور شده‌ایم برویم سراغ همان روش‌های سنتی و مراجعه حضوری به آژانس‌ها. حالت دیگرش هم وجود دارد، اینکه رزرو را آنلاین انجام داده‌ایم ولی باز هم یک جای کار می‌لنگد و برای اطلاع از اینکه رزرومان قطعی شده یا نه باید باز هم منتظر بمانیم و انتظار برای ما، خود، مثل سم می‌ماند. حال پین‌‌تا پین قاعده را برهم زده است و در این آشفته بازار، رزرو قطعی هتل را انجام می‌دهد.

اسنپ تریپ خوب می‌داند که دلتان می‌خواهد همه چیز آسان، بی‌دردسر و ارزان پیش‌ برود و دیگر نیاز نباشد برای رزرو هتل دچار سردرگمی شوید. در اینجا از زمانی که شما اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید تا زمانی که از همه چیز مطمئن شوید و انتظار و نگرانی از شما رخت بربندد، در حدود دو دقیقه طول می‌کشد. یعنی به سرعت باز و بسته کردن چشم‌ها. چطوری؟

اسنپ تریپ اطلاعات جامع و کامل درباره هتل‌ها و نحوه رزرو اتاق را یکجا بهمان به صورت آنلاین و بدون انتظار برای اینکه آیا اپراتور جوابمان را بدهد یا نه، ارائه می‌دهد و بهمان می‌گوید که کدام هتل با بودجه ما جور درمی‌آید. فهرست دقیق و کاملی از معمولی‌ترین هتل‌ها و مهمانسراها تا لوکس‌ترنشان پیش رویمان می‌گذارد، دیدنی‌های نزدیک به هرکدام را معرفی ‌می‌کند و می‌گوید که چطور می‌شود خاطره خوشی از هر سفر ساخت و همه اینها بدون جان به لب شدن و صرف هزینه‌های اضافه انجام می‌شود. تازه فقط همینها هم نیست و در طول سفر و بعد از آن هم تنهایتان نمی‌گذارد.

 

دسته:اخبار

مطالب مرتبط :

رعایت پروتکل بهداشتی در هتل

امتیازدهی به هتل‌ها بر اساس «رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرونا» ؛ امکان جدید اسنپ‌تریپ

۴ آذر ۱۳۹۹
مسافر خارجی

جدیدترین شرایط پذیرش مسافر در کشورها را بخوانید

۲۶ آبان ۱۳۹۹

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ

کد امنیتی *

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد