لیست هتل‌های نزدیک حرم امام رضا (ع) به‌همراه جزئیات و عکس

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396 - تاریخ بروز رسانی : ۹ خرداد ۱۴۰۱
لیست هتل های نزدیک حرم امام رضا(ع)

هتل‌های نزدیک حرم بارگاه امام هشتم شیعیان همیشه از پرطرفدارترین‌ها هستند. هر وقت اراده کنید می‌توانید در حرم باشید و به علاوه متحمل هزینه‌های جانبی مثل هزینه رفت و آمد برای رسیدن به مرکز شهر نمی‌شوید. ما در این پست لیست هتل‌های نزدیک حرم امام رضا (ع) را نوشته‌ایم که انتخاب برایتان آسان‌تر باشد. این هتل‌ها از هتل‌های ۵ ستاره و مجلل تا هتل‌های ۱ ستاره و اقتصادی، که در فاصله چند متری تا یک کیلومتری حرم قرار دارند را شامل می‌شود. با اسنپ تریپ همراه باشید.

هتل‌های ۵ ستاره‌ی نزدیک حرم مطهر

هتل قصرالضیافه مشهد

هتل قصرالضیافه از هتل‌های نزدیک حرم و یکی از شیک‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌هاست و تنها هتل مشهد است که بخشی از آن در حرم امام رضا (ع) جای گرفته. این هتل در ضلع شرقی حرم مطهر و ورودی صحن هدایت قرار گرفته و نهایت فاصله‌اش با حرم ۵ دقیقه است. اقامت در هتل قصرالضیافه لذت استراحت در فضای آرام و معنوی و دیدن منظره‌ی حرم مطهر از اتاق‌های هتل را به همراه دارد. همچنین فضای سبز، فروشگاه، کافی‌شاپ و ۲ رستوران که یکی در خود هتل و دیگری رستوران تابستانی در فضای باز با منوهای متنوع از دیگر امکانات این هتل است.

هتل قصرالضیافه نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل قصرالضیافه: مشهد، حرم مطهر امام رضا (ع)، صحن هدایت

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل قصرالضیافه مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل مدینه‌الرضا مشهد

از نزدیک‌ترین هتل‌های ۵ ستاره به بارگاه ملکوتی امام رضا هتل مدینه الرضا است. تنها رستوران گردان مشهد، اتاق بازی کودکان و مجموعه آبی و کتابخانه دارد. واحدهای اقامتی هتل مدینه‌الرضا شامل اتاق‌های لوکس و ویژه، اتاق کانکت، سوییت و آپارتمان است. در این هتل لوکس با معماری ایرانی اسلامی و زیبا با ۴ رستوران و ۱ چایخانه سنتی از شما پذیرایی می‌شود تا لحظاتی ناب را تجربه کنید.

هتل مدینه الرضا نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل مدینه الرضا: مشهد، خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی، بین شیرازی ۲ و ۴

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل مدینه الرضا مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل مجلل درویشی مشهد

هتل مجلل درویشی یکی از هتل‌های خیابان امام رضای مشهد است، یعنی همان خیابانی که مستقیم به حرم ختم می‌شود. فاصله‌ی تقریبا یک کیلومتری این هتل تا حرم رضوی و از آن گذشته چشم‌انداز حرم از ساختمان ۲۵ طبقه‌ای هتل آن را به یکی از انتخاب‌های اصلی برای کسانی که دنبال هتل همه‌چیز تمامی هستند تبدیل کرده است. رستوران‌های متعدد و روف گاردن با باغی مصفا، مجموعه ورزشی و بازارچه خرید سوغات همگی از امکانات هتل مجلل درویشی است.

هتل مجلل درویشی نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل مجلل درویشی: خیابان امام رضا، بین امام رضا ۲۴ و ۲۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل مجلل درویشی مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل الماس ۲ مشهد

یکی دیگر از هتل‌های ۵ ستاره نزدیک حرم امام رضا که همه امکانات آن نوید یک اقامت دلنشین و خاطره‌انگیز را می‌دهد هتل الماس ۲ مشهد است. هتل الماس ۲ با امکاناتی نظیر اتاق‌ها و سوئیت‌هایی با دکوراسیون متنوع، کافه رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی، سالن همایش و کنفرانس، مجموعه آبی و اسپا و بازارچه خرید اختصاصی هتل، یک سفر آرام و با کیفیت را در فضای معنوی نزدیک حرم به ارمغان می‌آورد.

هتل الماس 2 نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل الماس ۲: مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۲۰

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل الماس ۲ مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل بین المللی قصر مشهد

از دیگر هتل‌های ۵ ستاره و مجلل مشهد که نزدیک حرم امام رضا قرار دارند، به هتل قصر می‌توان اشاره کرد. هتلی که نظافت و تمیزی، موقعیت مکانی، خوش‌رویی پرسنل و کیفیت خدمات و امکاناتش در بین مسافران زبانزد است و باعث شده تا این هتل را بارها برای اقامت در مشهد انتخاب کنند. از اتاق‌های ۱ تخته تا سوئیت و آپارتمان‌های ۳ و ۴ تخته را در هتل بین المللی قصر مشهد می‌توانید رزرو کنید.

هتل بین المللی قصر مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل بین المللی قصر: خیابان امام رضا، بین امام رضا ۱۴ و ۱۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل بین المللی قصر مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل‌های ۴ ستاره‌ی نزدیک حرم مطهر

هتل جواد مشهد

۵ دقیقه که از هتل جواد پیاده راه بروید به حرم امام رضا (ع) می‌رسید. هتل جواد بنای نوسازی دارد، به جاهای دیدنی مشهد از جمله آرامگاه نادرشاه افشار نزدیک است. مجموعه ورزشی، رستورانی با منوی پر و پیمان هم از جمله امکاناتش است.

هتل جواد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل جواد مشهد: خیابان امام رضا، نبش امام رضا سوم

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل جواد مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل سفر به مشهد

هتل اترک مشهد

فاصله ۸۰۰ متری این هتل با حرم امام رضا، آن را به یکی از انتخاب‌های کسانی که می‌خواهند نزدیک حرم باشند تبدیل کرده است. هتل اترک یکی از مجلل‌ترین هتل‌های مشهد است. هتل اترک، هتل آرام و دنجی است و فروشگاه، رستوران، پارکینگ از جمله امکاناتش محسوب می‌شود.

هتل اترک نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل اترک مشهد: میدان بیت المقدس، فلکه آب جنب بازار رضا

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل اترک مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل الماس ۱ مشهد

هتل الماس با قرار گرفتن در خیابان امام رضا، تنها ۵ دقیقه با حرم فاصله دارد و به بازارهای اصلی مشهد هم نزدیک است. رستوران هایش چشم اندازی رو به حرم دارند که هم غذاهای فرنگی سرو می‌کنند و هم غذای ایرانی. هتل الماس با داشتن سالن اجتماعات بزرگ برای آن دسته که به قصد کار به مشهد سفر کرده‌اند هم مناسب است.

هتل الماس 1 نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل الماس ۱: خیابان امام رضا، امام رضای ۴ و ۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل الماس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل کیانا مشهد

هتل کیانا یکی از نزدیکترین هتل‌های مشهد به بارگاه امام هشتم شیعیان است. یکی از بهترین هتل‌های ۴ ستاره نزدیک حرم که با امکاناتی نظیر رستوران ایرانی و فرنگی، استخر و سونا و ماساژ و حمام ترکی و اتاق‌ها و آپارتمان‌های با کیفیت از زائران حرم مطهر امام رضا(ع) پذیرایی می‌کند.

هتل کیانا نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل کیانا مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۲، کوچه کربلا

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل کیانا مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل الماس نوین مشهد

هتل ۴ ستاره الماس نوین که تنها ۸۰۰ متر با حرم امام رضا فاصله دارد، از هتل‎‌های خوب مشهد به‌شمار می‌رود. امکاناتی مانند رستوران و کافه فضای باز، استخر و سونا، اسپا، حمام سنتی، روم سرویس ۲۴ ساعته و سالن همایش در هتل الماس نوین مشهد برای مهمانان فراهم شده. از اتاق‌های ۱ تخته با قیمت مناسب تا سوئیت‌های ۵ تخته در این هتل قابل رزرو است که هم در سفرهای کاری و هم سفرهای خانوادگی، گزینه‌ای ایده‌آل برای اقامت محسوب می‌شود.

هتل الماس نوین مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل الماس نوین: خیابان امام رضا، امام رضا ۹، کوچه مهرآئین، پلاک ۸۵

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل الماس نوین مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل فردوس مشهد

در زمان اقامت در هتل فردوس علاوه بر نزدیکی به حرم، به مکان‌های دیدنی و تاریخی و مراکز خرید مشهد هم دسترسی مناسبی دارید. کیفیت عالی امکانات و خدمات ارائه‌شده، خوش‌رویی پرسنل و اتاق‌های دلباز و روشن هتل فردوس مشهد باعث شده‌اند تا مسافران باز هم به این هتل برگردند. در این هتل ۴ ستاره می‌توانید اتاق و سوئیت مورد نظرتان را به همراه سه وعده غذایی یا بدون آن‌ها رزرو کنید.

هتل فردوس مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل فردوس: خیابان امام رضا، نبش امام رضا ۸

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل فردوس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل تارا مشهد

اگر به‌دنبال هتلی با قیمت مناسب که نزدیک به حرم هم باشد هستید، هتل تارا می‌تواند سفر خوبی به مشهد برایتان بسازد. رستوران، کافه، سالن بیلیارد، چایخانه سنتی و فضای بازی کودکان تنها برخی از امکانات و خدمات این هتل هستند. تمام امکانات و خدمات مورد نیاز سفر در هتل تارا مشهد در دسترس مهمانان قرار گرفته و اقامتی بی‌دغدغه و راحت را تجربه خواهید کرد.

هتل تارا مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل تارا: خیابان شیرازی، بین شیرازی ۱۷ و ۱۹

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل تارا مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل نگین پاسارگاد مشهد

از هتل نگین پاسارگاد مشهد تا حرم امام رضا حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌ راه است و به دیگر نقاط شهر هم دسترسی راحتی دارید. حتی اگر با خودروی شخصی به مشهد سفر نکرده‌ باشید، از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، مترو و تاکسی نزدیک هتل قرار دارند. از اتاق‌های ۱ تخته تا آپارتمان‌های ۲، ۳ و ۴ نفره با قیمت مناسب در هتل نگین پاسارگاد مشهد را می‌توان رزرو کرد.

هتل نگین پاسارگاد مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل نگین پاسارگاد: خیابان شیرازی، شیرازی ۴

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل نگین پاسارگاد مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل رفاه پردیس مشهد

این هتل ۴ ستاره یکی از هتل‌های خوب مشهد از نظر کاربران است و امتیاز بالایی دارد. در هتل رفاه پردیس مشهد امکاناتی از جمله کافه فضای باز، فست فود، رستوران ایرانی و سفره‌خانه برای صرف غذا و نوشیدنی و امکانات ورزشی و آبی مانند استخر، سونا و جکوزی قرار گرفته. هتل حتی سوئیت‌های ۶ و ۹ نفره هم دارد و گزینه‌ی ایده‌آلی برای سفرهای گروهی در بین هتل‌های مشهد به‌شمار می‌رود.

هتل رفاه پردیس مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل رفاه پردیس: چهارراه دانش، خیابان شهید حنایی (دانش شرقی)، شهید حنایی ۱۲، بین خیابان رجب‌زاده ۹ و ۱۱

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل رفاه پردیس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل‌های ۳ ستاره‌ی نزدیک حرم مطهر

هتل رضویه مشهد

هتل رضویه مشهد با ساختمان بازسازی شده و اتاق‌های مشرف به نمای حرم مطهر امام رضا یکی از با کیفیت ترین هتل‌های ۳ ستاره مشهد به شمار می‌رود. با اقامت در هتل رضویه علاوه بر مزیت نزدیکی به حرم امام رضا (ع) دسترسی به بازار هفده شهریور هم حتی با چند دقیقه پیاده روی خیلی آسان است.

هتل رضویه مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل رضویه مشهد: مشهد، میدان بیت المقدس، جنب بازار رضا (ع)

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل رضویه مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل هاترا مشهد

یکی دیگر از هتل های نزدیک حرم امام رضا، هتل هاترا است. هتل هاترا در ۹ طبقه، ۱۰ دقیقه پیاده با حرم فاصله دارد. هتل هاترا هم جزو آن دسته از هتل‌هایی است که چشم‌اندازی زیبا رو به شهر و حرم دارند. دکوراسیون لوکس و چشم‌نواز هتل، پرسنل مجرب، رستوران و کافی‌ شاپ باکیفیت و رضایت از قیمت، از دلایل محبوبیت هتل هاترا بین مسافران است.

هاترا هتل نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل هاترا مشهد: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، دانش غربی، نبش سرشور ۳۷

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل هاترا مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل اطلس مشهد

هتل اطلس یکی از اصیل‌ترین و باقدمت‌ترین هتل‌های مشهد است که از سال ۱۳۵۵ پذیرای مسافران بوده. شما با اقامت در این هتل کمتر از ۳ دقیقه با حرم مطهر فاصله دارید. علاوه بر حرم مطهر، بازار رضا، پارک میرزا کوچک خان و دیگر جاهای دیدنی مشهد با فاصله‌ی کمی در دسترس شما هستند.

هتل اطلس نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل اطلس مشهد: مشهد، میدان بیت المقدس (فلکه آب قدیم)

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل اطلس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل جواهر شرق مشهد

تنها با ۱۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید در صحن حرم امام رضا(ع) باشید. رستوران طلا در هتل جواهر شرق، با داشتن سرآشپز بین‌المللی، غذاهای لذیذی برای شما آماده می‌کند. اتاق ماساژ، راهنمای مهمانان، خدمات ترانسفر و … از جمله خدمات خوب هتل جواهر شرق مشهد هستند.

هتل جواهر شرق نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل جواهر شرق مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا ۶ و ۸

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل جواهر شرق مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل سهند مشهد

تنها ۵۰۰ متر از هتل سهند تا حرم فاصله دارید. از جمله امکانات هتل سهند ترانسفر رایگان، برگزاری برنامه‌های گردشگری و … است. سرویس این هتل به صورت فولبرد است و مبلغ دریافت شده علاوه بر هزینه‌ی اقامت شامل هزینه‌ی صبحانه و ناهار و شام هم می‌شود که خودش نوعی امتیاز محسوب می‌شود.

هتل سهند مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس: خیابان امام رضا، امام رضا دوم، کوچه کربلا

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل سهند مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل سیمرغ فیروزه مشهد

هتل سیمرغ فیروزه از هتل‌های باکیفیت ۳ ستاره مشهد است که در حدود ۱ کیلومتری از حرم امام رضا قرار گرفته. کیفیت خوب اقامتگاه نسبت به قیمت، تمیزی و نظافت، موقعیت مکانی و دسترسی به نقاط مختلف شهر و پرسنل حرفه‌ای از جمله مواردی هستند که مسافران در تجربه اقامتشان در این هتل ذکر کرده و از آن‌ها رضایت داشته‌اند.

هتل سیمرغ فیروزه مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا

آدرس هتل سیمرغ فیروزه: خیابان امام رضا، خیابان دانش غربی، نبش سرشور ۳۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل سیمرغ فیروزه مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل آدینا مشهد

هتل آدینا از هتل‌های نوساز و محبوب در بین مسافران است و تنها چند دقیقه پیاده تا حرم امام رضا فاصله دارد. هتل آدینا مشهد امکانات و خدماتی از جمله روم سرویس و رستوران ایرانی دارد. اتاق‌ها و سوئیت‌های با ظرفیت‌های گوناگون و قیمت مناسب را می‌توان در هتل آدینا رزرو کرد.

هتل آدینا مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل آدینا: خیابان امام رضا، بین امام رضا ۱۶ و ۱۸

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل آدینا مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل فیروزه توس مشهد

علاوه بر مسافت کمی که هتل فیروزه توس از حرم دارد، این هتل ۳ ستاره به دیدنی‌ها، مراکز خرید و رستوران‌های خوب مشهد هم دسترسی راحتی دارد. رستوران ایرانی، کافی‌شاپ و روم سرویس از امکاناتی هستند که در زمان اقامت در هتل فیروزه توس مشهد به مهمانان ارائه می‌شود و رزرو اتاق‌ها و سوئیت‌های ۱ تا ۶ تخته در این هتل قابل انجام است.

هتل فیروزه توس مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل فیروزه توس: خیابان نواب صفوی، جنب مجتمع تجاری آرمان

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل فیروزه توس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل‌های ۲ ستاره‌ی نزدیک حرم مطهر

هتل ادریس مشهد

هتل ادریس مشهد نزدیک‌ترین هتل به حرم مطهر است و به همین دلیل، سالانه مسافران زیادی را جذب خود می‌کند. شما حتی یک دقیقه هم با حرم مطهر فاصله ندارید. این هتل ۷۱ سوییت آپارتمان دارد و رستوران هایش در سالن های مجزا است.

هتل ادریس نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل ادریس مشهد: مشهد، میدان بیت المقدس، جنب درب ورودی باب الرضا حرم مطهر

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل ادریس مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل ابریشم مشهد

هتل ابریشم مشهد هتل ۲ ستاره‌ایست که در سال ۱۳۹۶ به منظور ارتقا کیفیت بازسازی شده و مسافران با اقامت در این هتل ۶ طبقه میتوانند با ۵ دقیقه پیاده روی به زیارت بارگاه مطهر امام مهربانی‌ها بروند.

هتل ابریشم نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل ابریشم مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، کوچه امام رضا دوم، کوچه کربلا

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل ابریشم مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل جواهری مشهد

هتل جواهری از قدیمی‌ترین هتل‌های نزدیک حرم است که ساخت آن به سال ۱۳۵۸ برمیگردد. در سال ۱۳۹۴ به طور کامل بازسازی شده و با فضای شیک و مدرن از زائران حرم امام رضا (ع) پذیرایی می‌کند. علاوه بر فاصله‌ی نزدیک این هتل تا حرم مطهر می‌توان به امکاناتی نظیر رستوران بزرگ با امکان سرو غذای ایرانی و فرنگی و همچنین کافی‌شاپ با منوی متنوع اشاره کرد.

هتل جواهری نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل جواهری مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا ۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل جواهری مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل جاوید مشهد

هتل جاوید یکی با تعداد ۸۳ اتاق در ساختمان ۱۰ طبقه‌اش، یکی از بهترین و اقتصادی‌ترین هتل‌های نزدیک حرم است. رستوران و کافی‌شاپ برای صرف غذا در دسترس مهمانان بوده و پرسنل خوش‌رو و کارکنان هتل جاوید مشهد تلاش می‌کنند تا سفری به‌یادماندنی به مشهد برایتان رقم بخورد.

هتل جاوید مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل جاوید: خیابان طبرسی، طبرسی ۲۵، جوادیه ۶

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل جاوید مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل کارن مشهد

هتل ۲ ستاره کارن که تقریبا نوساز و در حدود ۹۰۰ متری حرم امام رضا قرار گرفته، از انتخاب‌های مناسب و ارزان اقامت در مشهد است. کیفیت و تنوع غذاها، برخورد خوب و صمیمی پرسنل، محیط تمیز و آرام و اتاق‌های راحت از مزایای هتل کارن طبق گفته‌ی مسافران که در آن اقامت داشته‌اند است.

هتل کارن مشهد نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل کارن: خیابان امام رضا، امام رضا ۸، نبش رجب زاده سوم

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل کارن مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل‌های ۱ ستاره‌ی نزدیک حرم مطهر

هتل سهند ۲ مشهد

بیشترین اقامت‌گاه‌های ۱ ستاره نزدیک حرم امام رضا (ع) هتل آپارتمان‌ها هستند. اما اگر انتخاب مسافران حتما هتل باشد، هتل سهند ۲ با پای پیاده ۷ دقیقه تا بارگاه امام رضا و باب‌الرضا فاصله دارد. این هتل در سال ۱۳۹۷ بازسازی شده و با کادری مجرب و پرسنل آموزش دیده، اقامتی به یاد ماندنی را برای زائران حرم امام هشتم به ارمغان می‌آورد.

هتل سهند 2 نزدیک حرم امام رضا هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع)

آدرس هتل سهند ۲ مشهد: مشهد، خیابان امام رضا ۸، چهار راه سوم

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل سهند ۲ مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

هتل مرمر مشهد

هتل مرمر در نزدیک بازار رضا، مراکز خرید معروف مشهد و البته حرم امام رضا قرار گرفته. امکانات و خدمات هتل مرمر مشهد رستوران ایرانی، کافی‌شاپ، خدمات خانه‌داری و گشت را شامل می‌شود و با اینکه ۱ ستاره دارد، هرآنچه در سفر مشهد لازم داشته باشید را برایتان فراهم کرده است.

آدرس هتل مرمر: خیابان امام رضا، امام رضا ۸، نبش چهارراه سوم

مشاهده‌ی جزئیات بیشتر و رزرو هتل مرمر مشهد با بهترین قیمت از اسنپ تریپ

لیست تمام هتل‌های نزدیک حرم امام رضا را در اینجا ببینید

در سایت اسنپ تریپ علاوه بر هتل‌های نزدیک حرم امام رضا (ع) همه‌ی هتل‌های شهر مشهد را با عکس و آدرس و معرفی کامل ببینید و با بهترین قیمت رزرو کنید.

برای مشاهده همه‌ی هتل‌های شهر مشهد به صفحه هتل‌های مشهد در سایت اسنپ تریپ بروید.

دسته:هتل

مطالب مرتبط :

راهنمای سفر به مشهد؛ از زیارت تا سیاحت

راهنمای سفر به مشهد؛ از زیارت تا سیاحت

25 اسفند 1400
لیست بهترین رستوران‌های مشهد برای یک شکم‌گردی حسابی!

لیست بهترین رستوران‌های مشهد برای یک شکم‌گردی حسابی!

22 دی 1400

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ

نسخه وب اپلیکیشن اسنپ‌تریپ

برای مشاهده نسخه وب اپلیکیشن اسنپ‌تریپ کیوآر کد زیر را با موبایل خود اسکن کنید.

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد